{{ productAwardLocalized.Quote }}

DailyTour E+ 0 BD Dames

€ 3.699

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Geniet van de nieuwste e-bike technologie met de DailyTour E+. Met onder meer een geïntegreerde accu, automatische ondersteuning en luxe kleurendisplay is deze veelzijdige en praktische e-bike ideaal voor dagelijks gebruik en fietstochten in het weekend.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Smart Assist:

De SyncDrive middenmotor heeft een Smart Assist modus die automatisch de hoeveelheid ondersteuning bepaalt. Zodat je altijd over de juiste support beschikt en langer op een acculading kunt fietsen.

Geïntegreerde accu:

Giant's EnergyPak SMART accu is volledig geïntegreerd in de onderbuis, wat een meer minimalistisch, gestroomlijnd ontwerp van de onderbuis geeft. Ondanks de integratie is de accu eenvoudig uitneembaar.

Luxe kleurendisplay:

Het kleurendisplay is netjes geïntegreerd in de stuurpen. Het scherm toont ritinformatie zoals snelheid, afstand, actieradius. Draadloos verbinding maken met je telefoon voor extra functionaliteiten behoort ook tot de mogelijkheden.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak 625 / SyncDrive Core

  • Actieradius
  • Zwaar: 75 KM 46 miles
  • Goed: 145 KM 90 miles
  • Ideaal: 220 KM 136 miles
Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Core
  • Bedieningsunit
    Giant RideControl Ergo 2
  • Display
    Giant RideDash EVO
  • Accu
    Giant EnergyPak Smart 625Wh
  • Maten
    XS, S, M, L
  • Kleuren
    Gunmetal Black
  • Frame
    ALUXX SL aluminum
  • Voorvork
    SR Suntour MOBIE 25 LO AIR, 60mm, 15AQ
  • Stuur
    Giant Contour GT, cable integrated, 30° back sweep 31.8mm
  • Stuurpen
    Giant Contour, EVO display integrated, adjustable
  • Zadelpen
    Suspension 2-bolt micro-adjustable, 30,9x270mm
  • Zadel
    Selle Royal Look-In gel
  • Pedalen
    VP-613 aluminum
  • Shifters
    Shimano E5, REVOSHIFT
  • Remmen
    Shimano MT201 Hydraulic Disc
  • Remhendels
    Shimano MT201 Hydraulic Disc
  • Cassette
    Gates CDXtm stainless steel 28T rear sprocket
  • Ketting
    Gates CDXtm Carbon Drive 125T CenterTrack belt
  • Crankset
    Gates CDXtm CenterTrack 46T front sprocket
  • Velgen
    Giant eX 2, Tubeless Ready, 700c Aluminium
  • Naven
    Shimano new Deore?? Disc [F], Shimano E5 Disc [R]
  • Spaken
    Sapim Race [F], Sapim Strong [R]
  • Banden
    Schwalbe Marathon E Plus 622x50, Smart DualGuard Addix E
  • Extra's
    Giant EnergyPak 6A Smart charger
  • Verlichting
    Giant Numen iD integrated day-time LED Axa Blueline 30 automatic front LEDAxa Blueline rear LED
  • Slot
    Abus Pro Shield 5850 ART approved
  • Drager
    MIK rack. System bag & basket compatible
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      162 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      169 cm5’7”  to 179 cm5’10”
  • L
      176 cm5’9”  to 186 cm6’1”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
AZitbuis lengte (mm) (inch)45017,750019,755021,7
BZitbuis hoek (degrees)72,5°72,0°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)58022,859523,461024
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1606,31706,71857,3
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,5°69,5°69,5°
FVork Sprong (mm) (inch)441,7441,7441,7
GNaloop (mm) (inch)86,93,486,93,486,93,4
HWielbasis (mm) (inch)110843,6111744113344,6
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47018,547018,547018,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)6342564325,365725,9
LReach (mm) (inch)3801538615,239615,6
MStand Over Height (mm) (inch)4071640015,739515,6
NStuur breedte (mm) (inch)67026,467026,467026,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,7
QWielmaat 700C700C700C

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Energypak
Hybrid Cycling Technology
RideControl Ergo 2
RideDash Evo
PedalPlus 6-Sensor Technologie
Syncdrive Core

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.